Nagykereskedelmi értékesítő asszisztens (Jászberény)

A hirdetés már lejárt!

Egyéb élelmiszerrel és étrend-kiegészítőkkel foglalkozó vállalatunk keres Nagykereskedelmi értékesítő asszisztens munkatársat teljes munkaidős pozícióba a jászberényi irodánkba.

Nagykereskedelmi értékesítő asszisztens

Feladatok

  • Új partnerek felkutatása
  • Termékeink bemutatása a lehetséges partnereknek
  • Árajánlatok készítése, nyomon követése
  • Termékeink értékesítése
  • Ügyfélkapcsolatok ápolása, bővítése, fejlesztése

Elvárások

  • Dinamikus, agilis és magabiztos személyiség
  • MINIMUM angol nyelv középfokú, társalgási szintű ismerete
  • Microsoft Office programok felhasználó szintű ismerete
  • Rugalmasság, önállóság, rátermettség
  • Gyakorlatias gondolkodás
  • Pontosság, precizitás, igényesség minden tekintetben
  • Rendszerező képesség
  • Rendszerszemléletű hozzáállás

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat és gyakorlat
  • Felsőfokú végzettség
  • Francia nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Teljes munkaidő
  • Azonnali kezdés lehetősége
  • Támogatjuk a fejlődésed, szívesen fektetünk a tudásodba (továbbképzések)
  • 25% kedvezmény saját márkás termékekre
  • Rugalmasság
  • Céges telefon és számítógép/laptop
  • Utazási költségtérítés

Munkavégzés helye

  • Jászberény (iroda)

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, fizetési igény feltüntetésével, magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzzal várjuk a jelentkezésedet! Várunk a csapatba!

Jászberény