Nehézgépkezelő (Budapest)

Nehézgépkezelő

A Zafír Építő Kft. ladánybenei székhelyű gazdasági társaság.

Fő tevékenységi körünk szerteágazó építőipari tevékenységekhez köthető.

Cégünk több évtizedes tapasztalattal gyakorlott mély- és magasépítés területén, építési terület előkészítésében, valamint közúti árufuvarozásban egyaránt.

Mobilitásunknak és szakértelmünknek köszönhetően számtalan sikeres projekt áll a hátunk mögött.

Jövőbeni munkák sikeres kivitelezése érdekében keressünk nehézgépkezelő munkatársakat. (gumikerekes kotró, lánctalpas kotró, homlokrakodó, univerzális kombirakodó)

Feladatok:

  • napi hazajárós munka
  • nehézgépkezelői feladatok ellátása
  • napi gépkarbantartások ellátása
  • gépüzemnapló vezetése
  • önálló munkavégzés

Elvárások:

  • szakirányú végzetség
  • B kategóriás jogosítvány
  • legalább 5 éves gépkezelői tapasztalat
  • munkavégzés helye: Budapest , Pest, Bács, Csongrád megye

Amit kínálunk:

  • folyamatos fejlődési lehetőség, szakmai tanfolyamok révén
  • stabil technológia háttér
  • hosszútávú munkalehetőség

  • fényképes önéletrajt csatolásával, a tárgymezőben kérem feltüntetni „nehézgépkezelő munkatárs
Budapest