Partnerszolgálati munkatárs (Győr)

A magyar biztosításközvetítői piac egyik meghatározó szereplője megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Partnerszolgálati munkatárs

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • Megbízhatóság, precizitás,
  • Céltudatos, terhelhető személyiség

Előnyt jelent:

  • Biztosítási (pénzügyi szolgáltatói) területen szerzett tapasztalat

Feladatok:

  • Biztosítási szerződésekkel kapcsolatos adminisztráció és ügyvitel,
  • Kapcsolattartás partnerekkel,
  • Ügyféllevelek megválaszolása,
  • Biztosítókkal való folyamatos kapcsolattartás

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony határozatlan idejű szerződéssel,
  • Cafeteria,
  • Barátságos, fiatalos, dinamikus munkakörnyezet,
  • Betanulási idő után hibrid munkarend (3 nap irodai, 2 nap home office),
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

Győr

Amennyiben a hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva!

Győr