Projekt asszisztens (Miskolc)

Miskolci, projekt megvalósítással foglalkozó partnerünk megbízásából keresünk munkatársat.

Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken. Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.

Az alábbi feladatok várnak Önre:

  • Pályázati adminisztráció elkészítése,
  • Képzések és oktatások szervezésében való aktív részvétel,
  • Számlázási feladatok ellátása,
  • Rendezvények teljeskörű megszervezése és megvalósítása,
  • Eseti jelleggel külső helyszíni ügyintézés (például partner látogatás).

Önt keressük, ha:

  • Legalább középfokú iskolai végzettséggel rendelkezik,
  • Projekt megvalósításban és/vagy rendezvények szervezésében tapasztalattal rendelkezik,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretei vannak,
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik,
  • Magabiztos kommunikáció, határozottság, valamint erős szervezőkészség jellemzi Önt.

Amit munkájáért cserébe biztosítunk:

  • Napi 8 órás munkavégzés hétfőtől péntekig,
  • Munkába járás támogatása,
  • Hosszú távú, stabil munkáltatói háttér.

Munkavégzés helye: Miskolc

Miskolc