Projektmenedzser (Budapest)

Eötvös Loránd Tudományegyetem
Egyetemi Könyvtár és Levéltár, Főigazgatói Kabinet

projektmenedzser

munkatársat keres

Feladatok

  • Szakdolgozat és disszertáció digitalizálási projekt projektmenedzseri feladatai:
  • elkészíti a projekt ütemtervét és kialakítja a belső folyamatokat a partnerekkel együttműködve,
  • szervezi és irányítja az adminisztratív, az operatív és a logisztikai folyamatokat,
  • szervezi, irányítja, nyomonköveti a dokumentumok szállítását,
  • szervezi, nyomonköveti az elkészült digitális tartalmak feldolgozását a különböző szervezeti egységeknél,
  • elkészíti és vezeti a szükséges nyilvántartásokat,
  • nyomonköveti a projekt haladását,
  • döntéselőkészítő tevékenységet végez,
  • vezetői beszámolókat, projekt előrehaladási jelentéseket készít a projektről, figyelemmel kíséri, betartatja a határidőket,
  • azonosítja a felmerülő kockázatokat, azokról tájékoztatást nyújt,
  • kapcsolatot tart a projektbe bevont szervezeti egységekkel, külső partnerekkel,
  • közreműködik a dokumentációk elkészítésében.

Elvárások

  • egyetemi végzettség Bsc vagy BA
  • legalább 1-3 év szakmai tapasztalat
  • internetes alkalmazások, levelező rendszerek, MS Office, Windows felhasználói szintű ismerete
  • magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség

Elvárt kompetenciák

  • önállóság, döntésképesség
  • felelősségvállalás, felelősségtudat
  • rugalmasság, alkalmazkodóképesség
  • terhelhetőség
  • együttműködés, csapatmunka
  • kommunikációs képesség
  • problémamegoldás
  • munkafegyelem, fegyelmezettség, következetesség
  • szervezőkészség

Előnyök

  • felsőfokú képesítés, egyetem (MA)
  • projektmenedzser képesítés
  • projektvezetési eszköz ismerete
  • hasonló feladatkörben szerzett legalább 3-4 év tapasztalat
  • digitalizálási projekt során szerzett tapasztalat
  • közszférában és/vagy közgyűjteményi területen szerzett tapasztalat

Előnyt jelentő kompetenciák

  • eredményorientáltság
  • kommunikációs készség

Amit kínálunk

  • bérezés megegyezés szerint
  • önálló munkavégzés
  • folyamatos tanulási, szakmai fejlődési lehetőség
  • támogató, összeszokott, stabil csapat
  • határozott idejű, négy évig, 2028.06.14-ig tartó közalkalmazotti jogviszony
  • Magyarország legrégebb óta folyamatosan működő, legnagyobb felsőoktatási intézménye

Munkavégzés helye

Az ELTE budapesti telephelyein változó.

A pályázathoz csatolni szükséges

  • részletes szakmai önéletrajz
  • motivációs levél
  • végzettséget, szakképzettséget igazoló okiratok másolata
  • nyilatkozat arról, hogy a pályázó hozzájárul személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggő kezeléshez „Nyilatkozat álláspályázat elbírálásához” –nyomtatvány az https://www.elte.hu/allaspalyazatok oldalról tölthető le
  • sikeres pályázat esetén, amennyiben felvételt nyert, 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
  • A jelentkezés módja:
  • postai úton: 1053 Budapest, Ferenciek tere 6. VAGY
  • elektronikus úton Dr. Kulcsár Szabó Ernőné Gombos Annamária főigazgató részére online a Jelentkezem az állásra gombra kattintással VAGY
  • személyesen az Egyetemi Könyvtár Információs pultjánál, lezárt borítékban, munkakör megjelöléssel
  • A pályázatról további tájékoztatást Dr. Kulcsár Szabó Ernőné Gombos Annamária főigazgató ad a +36 1 411-6500 telefonszám 3415-ös mellékén.

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ

Az Eötvös Loránd Tudományegyetem, mint álláspályázatot hirdető az álláspályázati jelentkezés keretében benyújtott személyes adatokat a https://www.elte.hu/allaspalyazatok oldalon található Adatkezelési tájékoztatóban foglaltak szerint kezeli. Az egyetem munkatársai és vezetői kizárólag munkaköri feladatuk, illetve vezetői megbízatásuk ellátásával összefüggésben, és csak az ahhoz szükséges mértékben férhetnek hozzá, illetve kezelhetik a pályázó személyes adatait.
Az álláspályázat elbírálása során eljáró testületben esetenként külső tag is részt vehet.
A személyes adatok kezelésének, védelmének, valamint az ezzel összefüggő jogorvoslatnak törvényben és egyetemi szabályzatban rögzített szabályairól az Adatkezelési tájékoztatóban talál részletes tájékoztatást.

A munkáltatóval kapcsolatban további információt a www.elte.hu honlapon szerezhet.

Budapest