QA Specialist (Budaörs)

QA Specialist

Leírás

Gyógyszeripar területén tevékenykedő logisztikai partnerünk számára keresünk munkatársat, Budaörsi lokációval!

Feladatok

  • GDP és/vagy GMP tevékenységgel kapcsolatos feladatok ellátása
  • Beérkező termékek minőségértékelése és dokumentálása
  • Áruszállítmányokhoz érkező minőségi bizonylatok kezelése
  • Reklamációk, eltérések, kockázatelemzések készítése
  • Önellenőrzés, belső audit és partner audit végzése
  • Kapcsolattartás hatóságokkal, ügyfelekkel

Elvárások
  • 39/2004 (IV.26) ESZCSM rend. feltételeinek megfelelő végzettség és gyakorlat
  • Gyógyszerészi szakvizsga
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Gyógyszeripari nagykereskedelmi disztribúciós tapasztalat

Amit kínálunk
  • Stabil vállalati háttér
  • Kulturált, rendezett, tiszta munkakörnyezet
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség
  • Cafetéria
  • Munkába járás támogatása
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás az alapbéren felül
  • Minden munkavállalónak élet és baleset-biztosítás

Munkavégzés helye

Budaörs

Budaörs