Rendezvény Marketing Manager (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Idén is új és izgalmas rendezvényekkel készülünk. Szenvedélyesen dolgozunk azért, hogy minden eseményünk és konferenciánk gondolatébresztő és gyakorlatorientált legyen.

Rendezvényeink marketing feladatait is szeretnénk biztos kezekben tudni.

Erre a feladatra keresünk most új munkatársat az alábbi pozícióba:

Rendezvény Marketing Manager

Téged keresünk, ha az alábbiak jellemeznek:

Szeretsz problémákat megoldani és újat tanulni. Mindig újjal kísérletezel. Este is még az jár a fejedben mit és hogyan lehetne holnap jobban csinálni.

  • 3+ év marketing tapasztalattal rendelkezel, ideálisan rendezvények területén
  • Rendezvényekhez kapcsolódó marketing ismereteid naprakészek
  • Figyelemmel kíséred a rendezvény piacot
  • Jó a vizuális kultúrád és hatékonyan dolgozol együtt grafikussal
  • Excel és Google Analytics programokban jól mozogsz
  • Jól kommunikálsz írásban, szóban és tudsz prezentálni
  • Digitális marketing eszközök használatában otthon vagy
  • Nincs gondod az angollal
  • Szeretsz ötletelni és mindezt átültetni a gyakorlatba

Milyen feladatok várnak rád?

  • A rendezvények marketing stratégiájának kialakítása és végrehajtása
  • Az egyes eseményekhez marketingmix kidolgozása
  • Pénzügyi célok elérése résztvevőszám és jegy árbevétel maximalizálással
  • Kampányok és akciók kitalálása, lebonyolítása, eredményesség mérése
  • Folyamatos együttműködés, kapcsolattartás külső és belső partnerekkel, a rendezvényeken dolgozó kollégákkal

Mit kínálunk?

  • Küldetést – a HVG 45 éve dolgozik azért, hogy információt és tudást adjon.
  • Izgalmat – Fejlődésben lévő és új rendezvények életébe csöppenhetsz bele.
  • Csapatot – Olyan kollégákkal dolgozhatsz együtt, akik mindig segítik egymást.
  • Tanulást – Hallgathatod a legjobb előadókat és támogatjuk a személyes fejlődésedet.
  • Kultúrát – jegyek moziba, színházba, egyéb programokra és saját rendezvényeinkre.
  • Olvasottságot – minden termékünk szabadon a rendelkezésedre áll, a könyvekre pedig jelentős dolgozói kedvezményt biztosítunk.
  • Bizalmat – lehetőség otthoni munkavégzésre heti néhány napba

Budapest