Szereldei minőségirányítási mérnök (Eger)

A hirdetés már lejárt!

Szereldei minőségirányítási mérnök

Feladatok

  • A minőségirányítási célkitűzések elérésének támogatása, a minőségügyi problémák azonosítására, magyarázatára és megoldására irányuló tevékenységekkel együtt
  • Minőséggel kapcsolatos fő teljesítménymutatók figyelemmel kísérése, jelentések készítése
  • Gyökérokok azonosítása, korrekciós intézkedések kidolgozása
  • Selejt adatok elemzése, selejt jelentések készítése, selejt okok meghatározása, A3 strukturált problémamegoldó módszerrel
  • Gép- és folyamatképességi tanulmányok készítése, végrehajtása
  • Minőségre vonatkozó feladatok elvégzése a Változásmenedzsment rendszerben
  • Control Plan elkészítése és folyamatos frissítése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • 2-3 év releváns területet szerzett tapasztalat (autóipar)
  • Minőségügyi eszközök ismerete (8D, Ishikawa, 5W, FMEA, CP, MSA)
  • Műszaki rajz olvasási ismeretek
  • SAP ismeret
  • Microsoft Office eszközök ismerete
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

Előny

  • IATF16949 szabvány ismerete

Amit kínálunk

  • Kihívásokkal teli, magas színvonalú szakmai tevékenységet egy nemzetközi nagyvállalatnál
  • Részvételi lehetőséget nemzetközi projektekben és külföldi kiküldetésekben
  • Folyamatos továbbképzést, tréningprogramokat és nyelvtanfolyamot
  • Jó munkahelyi légkört és attraktív munkakörnyezetet
  • Teljesítményhez igazodó versenyképes jövedelmet és prémiumot
  • Választható cafetériát
  • Étkezési támogatást
  • Különböző sportolási lehetőséget
  • Iskolakezdési támogatást
  • Vállalati óvoda igénybevételének lehetőségét

Munkavégzés helye

Eger

Eger