Szériatámogató mérnök (Jászberény)

Szériatámogató mérnök

Feladatok

  • Műszaki támogatása a termelésnek
  • Hazai és külföldi társosztályokkal való kapcsolattartás
  • Műszaki technológia irányítása és fejlesztése

Követelmények

  • Felsőfokú végzettség (gépészmérnök)
  • Német és/vagy Angol nyelv ismerete (társalgási szint)
  • Pontos, precíz, önálló, megbízható munkavégzés
  • Felhasználói szintű Számítástechnikai ismeretek
  • Termékbevezetésben, termékáthelyezésben szerzett tapasztalat
  • Automatizálásban szerzett tapasztalat
  • Minőségbiztosítási és gyártásirányítási rendszerek ismerete
  • Közép-és hosszú távú képzés vállalása
  • Méréstechnikai ismeretek

Amit ajánlunk

  • Versenyképes béren felüli juttatások
  • Térítésmentesen igénybe vehető céges buszjáratok
  • Multinacionális környezet, hosszútávú munkalehetőség
  • Szervezeten belüli előrelépési lehetőség
  • Modern munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Jászberény

Jászberény