Szerkesztő (16-2741) (Budapest)

Szerkesztő (16-2741)

Piacvezető B2B informatikai-üzleti médiacég részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • a havi nyomtatott B2B magazin szerkesztése
  • a beérkezett cikket nyelvi, helyesírási ellenőrzése
  • az online felületre készülő hírek, cikkek szerkesztése
  • további médiatartalmak szerkesztése
  • cikkek írása a nyomtatott magazinba
  • online hírek, cikkek írása

Elvárások

  • felsőfokú végzettség
  • magas szintű angol nyelvtudás
  • kiváló íráskészség, helyesírás
  • PR-anyagok írásában szerzett tapasztalat
  • precizitás
  • proaktív, kezdeményező attitűd
  • megoldásorientált gondolkodás
  • üzleti-informatikai média területén szerzett tapasztalat
  • szerkesztőségi munkafolyamatok alapos ismerete
  • Adobe tördelő és grafikus programok ismerete
  • audiovizuális tartalmak (videó, podcast) előállításában szerzett tapasztalat
  • SEO ismeretek
  • social media tartalmak előállításában és publikálásában, SM-kampányok lebonyolításában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • változatos, sokrétű munka
  • kellemes munkakörnyezet

A munkavégzés helye

Budapest

Budapest