Szoftverfejlesztő gyakornok (Veresegyház)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

A GE Vernova részeként a Gas Power különálló üzletága egy olyan globális operációs központot működtet Magyarországon, mely a világ több tájára nyújt komplex szolgáltatásokat többek között gázturbinákhoz kapcsolódó szerződések menedzselésében és a tartalékalkatrész-kereskedelem területén.

Szoftverfejlesztő gyakornok

Feladatok

  • Teljeskörű fejlesztői feladatok ellátása - új funkciók fejlesztése, hibák javítása, unit tesztek írása és dokumentáció a csapat által alkalmazott agilis környezetben
  • Egyeztetés a helyi IT csapatokkal és végfelhasználókkal a bevezetések támogatása és fejlesztési igények megismerése céljából
  • Kapcsolattartás a nemzetközi fejlesztő csapat tagjaival a fejlesztés tervezése és követése céljából

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Erős Java tudás és/vagy Java fejlesztési tapasztalat (egyetemi külön kurzus, saját projekt stb.)
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban (nemzetközi csapat)
  • Érdeklődés új technológiák megismerése irán

Munkaidő

  • Heti minimum 20 órában végezhető diákmunka

Amit kínálunk

  • Rugalmas időbeosztás
  • Értékes szakmai tapasztalat
  • Ingyenes céges buszjárat Veresegyházra
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Otthoni munkavégzésre lehetőség
  • Hosszú távú diákmunka
  • Bruttó 2100 Ft/óra diákbér

Előnyök

  • Docker ismerete
  • AWS Services ismeret
  • SAFe/Agile módszertan ismerete
  • Egyéb programozási nyelvek ismerete (pl. python)
  • Frontend framework-ök ismerete (pl. Angular)

Munkavégzés helye

Veresegyház

Veresegyház