Takarítási területi képviselő (Szolnok)

A hirdetés már lejárt!

Takarítási területi képviselő

Területi képviselőt keres tisztítástechnológiai üzletágunk. Cégünk országos szolgáltatási hálózatának kiépítésére, működtetésére takarítás, higiénia, facility management területen tapasztalattal, üzleti kapcsolatokkal rendelkező személyeket keres hosszútávú munkakapcsolatra.

Feladatai közé tartozik:

  • cégünk képviselete,
  • ügyféltárgyalások lebonyolítása,
  • potenciális ügyfelek felderítése,
  • a szolgáltatások koordinálása.

Elvárások:

  • nincs végzettséghez, képzettséghez kötve, de minimum érettségi feltétel
  • számítógépes ismeretek feltétel (word, excel kiváló ismerete)

Amit kínálunk:

  • bér; br 680.000
  • A próbaidőt követően kiemelt alapbért, jutalék és sikerdíjas kiegészítő juttatásokat, költségtérítést biztosítunk.
  • A munkavégzéséhez pedig teljes infrastruktúrát.

Munkarend:

  •  főállású munkakör, napi 8 órás munkarend

  • fényképes, szakmai önéletrajzzal
Szolnok