Takarító (Budapest)

Budapesti Intézmény megbízásából a Székház-Könyvtár Szolgáltatási Központ részére keresünk 4 órás munkavégzésre új munkatársat az alábbi pozícióba:

Takarító

Elvárások:

  • Középfokú iskolai végzettség,
  • Takarítási területen szerzett legalább 1 éves gyakorlat,
  • Büntetlen előélet,
  • Magyar állampolgárság

Feladatok:

  • Rendezvények kiszolgálása, ruhatári feladatok ellátása,
  • Közös területek felmosása és szárazolása,
  • Főlépcsőházi szőnyegek tisztán tartása,
  • Irodák esetenkénti takarítása,
  • Szaniterek óránkénti takarítás és ellenőrzése,
  • Higiéniai töltőanyagok folyamatos felügyelete és töltése

Amit kínálunk:

  • Főállású munkakör, ,
  • A jogviszony időtartama:, Határozatlan idejű jogviszony, ,
  • Foglalkoztatás jellege:, 6 órás részmunkaidő, ,
  • A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:, Magyar nyelvű önéletrajz, Végzettséget, képesítést tanúsító okiratok fénymásolata, Nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagban foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul, ,
  • A munkakör betölthetőségének időpontja:, A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető, ,
  • Kérjük feltüntetni a beosztás megnevezését: "álláspályázat: Takarító"

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest