Targoncavezető (Budapest)

A Delego Kft. Magyarország egyik meghatározó munkaerő-kölcsönző vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük TÖLTSD KI a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot, valamint küldd el nekünk önéletrajzod.

Munkaerő- kölcsönzési engedélyszám:1432-1/2012-1300-915

Minősített kölcsönzői eng. szám.: BP/0701/075046-5/2022-10

Targoncavezető
107

Feladatok

  • Magasemelésű és tolóoszlopos targonca használata a munka során (3324)
  • Termelés és raktár kiszolgálása alapanyagokkal
  • Raktáron belüli anyagmozgatás
  • Bevételezés kivételezés a raktárból

Elvárások

  • ÉRVÉNYES 3324-es típusú targoncavezetői engedély - a többi típus megléte előnyt jelent
  • Logisztikai területen szerzett minimum 1 éves szakmai tapasztalat!
  • MAGABIZTOS targoncavezetés (Magasemelésű targoncán előnyt jelent!
  • 2 vagy 3 műszakos munkarend vállalása (hétfőtől – péntekig)
  • Precizitás, pontosság
  • Motivált, dolgozni akaró hozzáállás
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk

Magabiztos vagy a targoncavezetésben 2 vagy 3 műszakban dolgoznál?

Nem ijedsz meg ha MAGASEMELÉSŰ targoncán kell dolgoznod?

Ne habozz, JELENTKEZZ MOST!

GYORS FELVÉTELI FOLYAMAT – TESZTÍRÁS NÉLKÜL – HOSSZÚTÁVON

  • MAGAS alapórabér és extra juttatások
  • CAFETERIA juttatást biztosítunk* br. 35.000 Ft/hó – MÁR az első teljes ledolgozott hónaptól!
  • EMELT műszakpótlék vár*:
    • 14:00-22:00 között: 20%
    • 22:00-06:00 között: 35%
  • BÓNUSZT* is fizetünk az alapbérezésen felül Az alap bruttó fizetésed 10-18%-át megkapod PLUSZBAN vagy FIX prémium üti a markod

    PLUSZBAN jó, mert:

    • Van LEHETŐSÉG túlórázásra, DE NEM kötelező!--> Minden héten szerdán kifizetjük a túlóráért járó béredet!
    • Támogatjuk a BEJÁRÁST:
      • Gépjármű esetén: 18ft/km arányban HÁZTÓL-HÁZIG
      • Tömegközlekedés esetén: 86%-ban Budapest közigazgatási határáig
    • FEJLŐDÉSI lehetőség, BEJELENTETT, hosszú távú lehetőség

    *egyes lehetőségeinknél

    Munkavégzés helye

    Budapest

    Budapest