A hirdetés már lejárt!

Munkakör megnevezése: Tréner
Munkavégzés helye: 2040 Budaörs, Kinizsi u. 1-3.
Főbb feladatok: - Felméri a fejlesztéshez kapcsolódó igényeket, dolgozói és vezetői szinten egyaránt
  • Fejlesztési projekteket alakít ki és visz végig a sikeres megvalósításig
  • Folyamatosan konzultál a vezetőkkel és fejlesztési igényeiket figyelembe véve alakít ki programokat
  • A Trénercsapat tagjaként részt vesz a tréninganyagok kidolgozásában, frissítésében, az új fejlesztési folyamatok létrehozásában
  • Biztosítja, hogy a tréningek résztvevői időben értesüljenek a tréning részleteiről (pl.: időpont, helyszín, tréning célja, menete, stb.)
  • A tőle telhető legnagyobb odafigyeléssel megtartja a tréningeket, majd adminisztrálja a megvalósulást
  • A tréningeket követően az elmélet gyakorlati beépülését nyomon követi
  • Aktívan részt vesz a fejlesztési folyamatokhoz kapcsolódó feladatokban (pl.: éves képzési terv összeállítás, kommunikáció, csapatmegbeszélések)
  • Folyamatos kapcsolatban van a vezetőkkel, odafigyel a fejlesztési folyamatokra
  • Értékeli az általa tartott tréningeket, a trénerekkel közösen nyomon követi a tréningek hatékonyságát és gyakorlatiasságát
Munkakör betöltésének feltételei: - Felsőfokú végzettség
  • 3-5 év tréningtartási tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Motiváló, meggyőző személyiség
  • Előadói / tréneri készség, kiváló kommunikációs képesség
  • Meggyőzőerő és önérvényesítő képesség, határozott személyiség
  • Gyakorlatias, problémamegoldó gondolkodás
  • Kreativitás
  • Rugalmasság, mobilitás
  • Számítógépes ismeretek
Szükséges végzettség: Egyetem, vagy Főiskola
Szükséges nyelvismeret: Angol ( Közép )
Szerződés típusa: Határozatlan
Előnyt jelent: - HR / közgazdász / bölcsész végzettség
  • Coach végzettség és tapasztalat
  • Pszichológiai végzettség és tapasztalat
  • Nagyvállalati tapasztalat
Budaörs