Ügyfélszolgálati és értékesítési munkatárs (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

A Bank360 Zrt. banki ajánlatok összehasonlításával foglalkozó partnerünk legfőbb feladata, hogy a nagy mennyiségű pénzügyi termékek közötti választást megkönnyítsék, akár legyen szó hitelkártya-igénylésről, vagy lakáshitelről. Szakmai megbízhatóságukat a több évtizedes banki tapasztalat és a pénzügyi tudatosság iránti elhivatottságuk biztosítja.

Ügyfélszolgálati és értékesítési munkatárs

Feladatok

  • Kapcsolattartás a meglévő partnerekkel telefonon és e-mailben
  • A beérkező kérések, problémák, panaszok kezelése
  • Ügyfelek tájékoztatása és segítése a szolgáltatás használatában
  • Új üzletkapcsolatok felkutatása és kiépítése
  • Szerződéskötés a partnerekkel
  • Adminisztrációs feladatok
  • Növekedési lehetőség feltárása és fejlesztési javaslatok megfogalmazása
  • Konkurenciakövetés

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • 18. életév betöltése
  • Felhasználói szintű Excel, Word használat

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig, 8:00 és 18:00 között végezhető diákmunka
  • Heti min. 25-30 óra vállalása (heti 4-5 nap)
  • Hétfő-kedd-szerda irodai jelenlét, csütörtök-péntek távmunka

Amit kínálunk

  • Bruttó 1970 Ft/óra
  • Igényes irodai környezet
  • Hosszú távú diákmunka
  • Gyakorlat leigazolási lehetőség

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

Budapest VI.

Budapest