Üzemeltető műszerész (Miskolc)

Humán Centrum Kft.

Üzemeltető műszerész

Leírás

Évszázados tradíció és nemzetközi szakértelem. A Sanofi sokszínű gyógyszeripari vállalat, amely Magyarországon már több mint 100 éve az egészség védelméért, az életszínvonal javításáért dolgozik.

Feladatok

  • Gyógyszergyártás, csomagolás
  • Gyártóberendezések működtetése, technológiai lépések végrehajtása
  • Karbantartási feladatok elvégzése a telephelyi gépeken
  • Karbantartások és javítások során észlelt hiányosságok kivizsgálása
  • Karbantartása, szakszerű javítása a felügyelete alá tartozó gépeknek, berendezéseknek
  • Műszaki hibaelhárítás
  • Hibajavítás, karbantartás naprakész dokumentációjának vezetése

Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Műszaki rendszerek, berendezések ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Nagyfokú precizitás és megbízhatóság

Munkaidő

  • Több műszakos munkarend

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Piaci átlagnál magasabb cafeteria juttatás
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Kollektív élet-, és balesetbiztosítás
  • Rendszeres vállalati rendezvények pl. családi nap
  • Önkéntes nyugdíjpénztári tagság
  • Pályakezdő és nyugdíjas kollégák jelentkezését is várjuk
  • Éves egészségügyi szűrőprogram

Előnyök

  • Gyógyszeriparban szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv alap szintű ismerete

Munkavégzés helye

  • Miskolc
Miskolc