Vagyonőr (Budapest)

Több éve sikeresen működő biztonsági cég vagyonőr kollégáját Budapest Szabadság Téren zajló építkezésnél.

Vagyonőr

Feladatok

  • kamera figyelés szerver szobában, kulcsos őrzés

Elvárások

  • Érvényes vagyonőri igazolvány és tanúsítvány megléte
  • Jó megfigyelőképesség
  • Kiváló kommunikáció
  • Ápolt, kulturált megjelenés

Amit kínálunk

  • Azonnali munkakezdés
  • 12 órás beosztás (06.00-18.00-ig, illetve 18.00-06.00-ig), Hétfőtől vasárnapig
  • Egyszerűsített foglalkoztatás keretében történik a bejelentés
  • Nettó órabér: 1630 Ft/óra
  • Formaruha

Terület megközelíthetősége: 3-as metróval, továbbá a 9-es, 15-ös számú buszjáratokkal, fizetős parkolási övezet

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal a „Jelentkezem az állásra” gombra kattintva vagy érdeklődhet hétköznap 08:00-16:00 között a +36 70 510 5325-es telefonszámon.

Budapest