4 órás call center operátor (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Prohumán

Felnőttképzéssel foglalkozó multinacionális partnercégünk hazai leányvállalata megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

4 órás call center operátor

Feladatok

  • A cég honlapján előzetesen regisztrált ügyfelek telefonos felkeresése (meleg hívás)
  • Tájékoztatás a cég tevékenységéről, tankönyv csomagokról, aktuális képzésekről és tanfolyamokról
  • Adategyeztetés, reklamációkezelés
  • Ad-hoc adminisztráció

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Értékesítésben szerzett tapasztalat (személyes- , telefonos-, bolti értékesítés)

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Azonnali kezdés, hosszú távú munkalehetőség
  • Alapbér + jutalék + cafeteria
  • Fiatalos, támogató csapat, családias környezet

Munkavégzés helye

XI. kerület

A pozícióra a jelentkezéseket a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Prohumán
Budapest