HR Center igazgató (Budapest)

HVG Kiadó Zrt.

HR Center igazgató

keres.

A HVG HR Center dinamikus, elkötelezett csapat élére vezetőt keres.

Az ideális jelölt a HR szakmában vagy az online kereskedelem területén üzleti vezetői pozíciót tölt be, tapasztalata van a staffing üzletben, érti a munkaerő piacot.

Feladatok:

  • Teljes P&L felelősség a HVG HR Center termékeiért és szolgáltatásaiért
  • HR Center stratégiájának kialakítása és megvalósítása
  • A csapat munkájának támogatása, irányítása
  • Aktív személyes kapcsolattartás a főbb partnerekkel, direkt értékesítés
  • Sales team operatív irányítása
  • A marketingtevékenység támogatása
  • Termékfejlesztés (online, offline és rendezvények)
  • HVG HR Center külső és belső képviselete

Elvárások:

  • Többéves szakmai és vezetői tapasztalat
  • HR/staffing, online kereskedelmi ismeretek
  • Sales orientáció
  • Felsőfokú végzettség
  • Aktív tárgyalóképes angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük küldje el önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással.

Budapest