HR Researcher (Budapest)

Saját csapatunkba keresünk

HR Researcher / Jelölt
toborzást támogató
back office munkatárs

napi hat órás vagy teljes, nyolc óra munkaidős pozícióba új kollégát.

Amennyiben érdekel a HR terület és szeretnél tapasztalatot szerezni a toborzási és kiválasztási folyamatokban, ezt a pozíciót Neked találták ki. Pályakezdők és tapasztalattal rendelkezők jelentkezését egyaránt várjuk!

Feladatok

  • különböző álláshirdetések szakmai támogatása
  • a jobline önéletrajz adatbázisának napi használata
  • a megfelelő jelöltek leválogatása és előszűrése
  • kapcsolatfelvétel a munkavállalókkal, előzetes interjúk készítése
  • a kiválasztási folyamat támogatása

Elvárások

  • Érdeklődés a HR szakma iránt
  • Jó kommunikációs és kapcsolat teremtő képesség
  • Megnyerő személyiség,
  • Precíz munkavégzés, logikai érzék,
  • Tanulási és fejlődési vágy
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Professzionális és támogató csapat
  • Felelősségteljes feladatok
  • Tanulási, fejlődési lehetőségek

Munkavégzés helye

Budapest, III. kerület

Ha úgy gondolod, hogy rendelkezel a fent említett képességekkel, és hosszú távon meg tudsz felelni a kihívásoknak, kérjük, küldd el önéletrajzod a „Jelentkezem az állásra” gombra kattintva! Kérjük, jelentkezésedben jelezd, hogy rész vagy teljes munkaidős állás érdekel, illetve mellékeld fizetési elvárásod is!

Budapest