Online Media manager (Budapest)

Online Media manager

Kit keresünk?

Olyan kollegákat keresünk fő- vagy részmunkaidőre, akik tapasztalattal rendelkeznek a digitális média és hirdetési piacon.

Feladatok:

  • Hirdetési trendek folyamatos figyelemmel kísérése és alkalmazása; konkurenciafigyelés
  • Új technológiák, megoldások, újdonságok bevezetésének támogatása
  • Értékesítés-támogatás
  • Statisztikák, elemzések készítése

Elvárások:

  • Digitális média- és hirdetési piac, display, programmatic, mobil, adserving-mérések, adblocking, viewability, natív ismerete
  • Jó szervező- és elemzőkészség, precizitás
  • Kreativitás
  • Jó kommunikációs és tárgyalási készség
  • Az angol nyelv legalább középszintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Továbbképzési lehetőségek
  • Nyitott vállalati kultúra
  • Színvonalas munkakörnyezet

A pályázatokat „Online Media Manager” jeligére a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Budapest