Szerkesztő és tartalommenedzser (Budapest)

A HVG Zrt. adozona.hu szakportál

Szerkesztő és tartalommenedzser

munkatársat keres.

Kit keresünk:

Olyan, a digitális médiában is járatos szerkesztő/tartalommenedzser kollégát keresünk, aki szívesen vállalná változó tartalmú szakmai kiadványok menedzselését, tartalmi gondozását, szerkesztését. Tud az ügyfelek fejével gondolkozni, szívesen lép ki a komfortzónájából, hogy mindig új területeket ismerjen meg. Proaktívan keresi a lehetőségeket, és képes projektek önálló felügyeletére.

Feladatok:

  • tartalmi koncepció kidolgozása
  • a portál tartalmi menedzselése a koncepció szerint
  • a szakértői szerzői csapat menedzselése,
  • az analitikák (PI, UU, stb.) folyamatos követése, a látogató ill. értékesítési számok terv szerinti növelésében való aktív részvétel
  • a hirdetői igények kiszolgálása: tervezésben való részvétel, ajánlatok kidolgozása, tartalmi vállalások megvalósítása
  • új termék-típusok stratégiai kidolgozása ügyféligények és analitikák mentén

Elvárások:

  • gazdasági és/vagy szerkesztői, újságírói végzettség
  • minimum 3 év szerkesztői vagy újságírói tapasztalat
  • az adozona.hu portál témaköreiben való erős jártasság
  • biztos számítógép használat, MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • középfokú angol nyelvtudás
  • stratégiai gondolkodás
  • erős kommunikációs és projektvezetési készség
  • csapatban, de egyedül is tud dolgozni
  • nyitottság, témaérzékenység
  • terhelhetőség, enyhe munkamánia :)

Amit kínálunk:

  • sok kihívást,
  • támogató, innovatív légkört egy lendületes, fiatalos csapatban,
  • inspiráló munkakörnyezetet,
  • rugalmasságot a munkaidő és a munkavégzési hely tekintetében
  • valamint versenyképes bérezést.

Ha a fenti lehetőség felkeltette az érdeklődését, és úgy érzi, az elvárásainknak is megfelel, kérjük, fizetési igénye feltüntetésévél küldje el önéletrajzát és releváns referenciáit a „Szerkesztő és tartalommenedzser” jeligére a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva. Amennyiben a jelentkezését és pályázatát relevánsnak ítéljük, felvesszük a kapcsolatot Önnel.

Budapest