Digitális szerkesztő (Budapest)

HVG Kiadó Zrt.

Digitális szerkesztő

A Google DNI pályázatán nyertes termékfejlesztési projekt megvalósításához, személyre szabott tartalom első fázisának kialakításához keresünk digitális szerkesztőt.

Elvárásaink:

  • Legalább 3 éves szerkesztői tapasztalat online/print sajtótermék készítésében
  • Legyél hard core online/digitális hírfogyasztó, és ismerd a tartalomszolgáltatás legfrissebb trendjeit
  • Kiemelkedő szervező, kommunikációs készség, munkabírás és konfliktus kezelési képesség
  • A pozícióhoz kapcsolható rugalmas gondolkozás
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Kísérletező kedv és merészség

Jó ha van:

  • Újságírói vénád
  • UI/UX szemléleted
  • Termékfejlesztési tapasztalatod

A feladatok:

  • Az új termék tartalmának szerkesztése (politikától gazdaságon át az életmódig)
  • Belső és külső szerzőkkel folyamatos együttműködés, munkájuk szervezése és kapcsolattartás
  • A termék sales és marketing igényeinek tartalmi támogatása
  • A digitális tartalmi stratégia kialakításában és végrehajtásában való aktív részvétel
  • Új tartalmi elemek kikísérletezése és megvalósítása

Amit kínálunk:

  • Teljesítményarányos kereset
  • Felelősségteljes feladatok
  • Tanulási, fejlődési lehetőségek

Kérjük küldje el önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással.

Budapest