Ügyfélszolgálati asszisztens (Budapest)

A magyar piacon nagy múlttal rendelkező, ismert cégcsoport tagja, a cég irodai adminisztrációs és ügyfélszolgálati feladatainak ellátásához, napi 6 órás munkaidőre

Ügyfélszolgálati asszisztenst

keres.

A leendő munkatárs számára hosszú távú karrierlehetőséget biztosítunk erős szakmai és emberi támogatás mellett.

Feladatok:

  • kapcsolattartás magyar és külföldi partnerekkel,
  • kapcsolattartás az alvállalkozókkal,
  • szállítások szervezése,
  • nyilvántartások vezetése,
  • egyéb irodai adminisztrációs feladatok ellátása,
  • ügyvezető munkájának hatékony segítése.

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség,
  • proaktív, önálló munkavégzésre képes személyiség,
  • középfokú német vagy angol nyelvtudás,
  • kiváló kommunikáció szóban és írásban,
  • ügyfélközpontú szolgáltatói szemlélet.

Amit kínálunk:

  • stabil háttér, piaci ismertség,
  • professzionális csapat és támogató vezetés,
  • versenyképes jövedelem,
  • szakmai továbbképzés,
  • kiváló munkakörnyezet.

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, jelentkezéséhez mellékelje fizetési elvárását is.

Budapest