Hírszerkesztő (Budapest)

A HVG Zrt.

HVG.HU csapatába

hírszerkesztő

munkatársat keres

A hvg.hu newsroom olyan, a közéleti újságírás mellett elkötelezett kollégát keres, aki legalább kétéves hasonló területen szerzett tapasztalattal rendelkezik, dinamikus, terhelhető, és szívesen dolgozna a hvg.hu-nál.

Feladatok:

  • Magyar és nemzetközi sajtó- és hírfigyelés, átvett és saját hírek megírása, szerkesztése
  • Saját anyagokra vonatkozó statisztikai adatok figyelemmel kísérése
  • Együttműködés a szerkesztőség tagjaival
  • Közösségi oldalak kezelése
  • Címlap kezelése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 2 éves újságírói -szerkesztői tapasztalat online sajtótermék készítésében
  • Hard core online/digitális hírfogyasztó, a tartalomszolgáltatás legfrissebb trendjeinek ismerete
  • Kiváló írás és szintetizáló készség
  • Hírérzékenység, tájékozottság
  • Jó terhelhetőség, enyhe munkamánia
  • Gyorsan reagáló, dinamikus személyiség, proaktivitás
  • Aktív angol tudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Remek csapat, intellektuális környezet
  • Felelősségteljes feladatok
  • Tanulási, fejlődési lehetőségek
  • Kiváló munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

III. kerület (Óbuda)

Ha úgy gondolod, hogy rendelkezel a fent említett képességekkel, és hosszú távon meg tudsz felelni a kihívásoknak, kérjük, küldd el önéletrajzod a „Jelentkezem az állásra” gombra kattintva! Kérjük, jelentkezésedhez mellékeld fizetési elvárásod is.

Budapest