Marketing munkatárs (Budapest)

Marketing munkatárs

A Jobline állásportál keres a csapatába egy lelkes marketingest, aki tudja, mit akar az álláskereső, és gyorsan megtanulja mire kattannak a HR-szakemberek. Te kellesz nekünk, ha érted az online platformok működését, tudod, mi a Google Analytics, a Facebook Insights, és nem félsz ezeket használni sem.

Feladatok

  • A Jobline teljes marketingtevékenységében való részvétel, koordináció, projektmenedzsment
  • Forgalom elemzések, analitikák készítése
  • Nemzetközi trendek figyelemmel kísérése, javaslatok készítése

Elvárások

Téged keresünk, ha már legalább két-három éve dolgozol digitális/online termék/szolgáltatás marketingeseként, szereted, ha változatos a munkád, és jól mérhető az eredménye. Fontos, hogy ne riadj meg az adminisztrációtól sem, mert az is akad bőven. Ha pontos és precíz vagy, szereted az excelt és van analitikus vénád, de akad benned kreativitás is, mi több, jól kommunikálsz magyarul és angolul is, és könnyen szót értesz mindenkivel, akkor itt a helyed!

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Professzionális csapat
  • Felelősségteljes feladatok
  • Tanulási, fejlődési lehetőségek

Munkavégzés helye

Budapest

Kérjük küldje el önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással.

Budapest