Szerkesztőségi Asszisztens (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Szerkesztőségi Asszisztens

Kit keresünk?

Keressük azt a precíz, megbízható és jó kommunikációs készségekkel bíró majdani munkatársunkat, akit érdekelnek a világ eseményei és az online hírvilág. Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Feladatok:

  • adminisztrációs feladatok teljes körű bonyolítása a hvg.hu szerkesztőségében
  • szerkesztőségi értekezletek emlékeztetőinek elkészítése
  • együttműködés a HVG hetilap asszisztensével és a társosztályokkal
  • igény szerint kimutatások, összesítések készítése

Elvárások:

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek ( Word, Excel)
  • Jó munkabírás
  • Pontosság, precizitás, határidők tisztelete, megbízhatóság,
  • Együttműködő és kapcsolatteremtő képesség, kedves személyiség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Gyors tanulási készség

Amit kínálunk:

  • Dinamikus csapat
  • Megbízható, igényes vállalati környezet, versenyképes bérezés
  • Tanulási, fejlődési lehetőségek
  • Sportolási lehetőségek
  • Kulturális programok

Ha a fenti lehetőség felkeltette az érdeklődését, és úgy érzi, az elvárásainknak is megfelel, kérjük, pályázatát fizetési igénye feltüntetésével „Szerkesztőségi Asszisztens ” jeligére küldje el a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással.

. Amennyiben a jelentkezését és pályázatát relevánsnak ítéljük, felvesszük a kapcsolatot Önnel.

Budapest