Értékesítési vezetői asszisztens (Budapest)

A HVG Kiadó Zrt. HR-piaci szolgáltató központja
- a HR Center - pályakezdő vagy 1-2 év tapasztalattal rendelkező munkatársat keres:

Értékesítési vezetői asszisztens

pozícióba.

Mik lesznek a feladataid nálunk?

  • Az értékesítési vezető munkájának támogatása
  • Az értékesítési vezető ügyfélkörének kezelése (ajánlatok készítése, rendelések rögzítése)
  • Új kapcsolatrendszer kialakítása
  • Értékesítés előkészítése, napi hívások, megbeszélések szervezése
  • Statisztikák, kimutatások, riportok készítése
  • Pályázatok nyomonkövetése
  • Értekezletek szervezése
  • Értekezleteken, személyes találkozókon, rendezvényeken való részvétel
  • Kapcsolattartás a partnerekkel, beérkező hívások fogadása és kimenő hívások indítása, e-mailek kezelése
  • Szakmai és egyéb céges rendezvények szervezése

Érdemes pályáznod, ha rendelkezel az alábbiakkal

  • Legalább középfokú végzettség
  • Asszisztensi vagy értékesítést támogató területen szerzett munkatapasztalat (1-2 éves tapasztalat, de rátermett pályakezdők jelentkezését is várjuk)
  • Jó kommunikációs készség
  • Gyakorlatias számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Jogosítvány (B kategória)
  • Jó szervezőkészség, értékesítési szemléletmód

Előny, de nem elvárás

  • HR-területen, vagy telefonos ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat

Ezt kínáljuk, ha csatlakozol hozzánk

  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget és stabil munkahelyet;
  • Premier előtti filmvetítéseken, koncerteken vehetsz részt;
  • Extra kedvezményesen használhatsz fitnesz- és konditermeket;
  • Múzeumi és színházi látogatásaid is támogatjuk;
  • Van zárt bringaparkolónk, zuhanyzó;
  • HVG Klubkártyát is adunk;
  • Könnyedén hozzájuthatsz a HVG által kiadott lapokhoz;
  • Szuper könyveinket fele áron veheted meg;
  • Kiváló munkakörülményeket biztosítunk modern, napfényes, budai, parkos irodaházunkban;

Munkavégzés helye:

Budapest, III. kerület

Kérjük, fényképes önéletrajzodat a „Jelentkezem az állásra‘ gombra kattintva küldd el.

Budapest