Account manager (Budapest)

A magyar piacon nagy múlttal rendelkező, ismert cégcsoport nyomdai előkészítéssel és kivitelezéssel foglalkozó tagja,

a HVG Press Kft.

Account managert

keres a cég termékeinek és szolgáltatásainak értékesítésére, ügyfélkörének bővítésére, kapacitásának hatékonyabb kihasználására. A leendő munkatárs számára hosszú távú karrierlehetőséget biztosít teljesítményarányos javadalmazással, erős szakmai és emberi támogatás mellett.

Feladatok:

  • új ügyfelek felkutatása, megszerzése és hosszú távú megtartása,
  • saját ügyfélkör kialakítása,
  • eredményes tervteljesítés.

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség,
  • értékesítési tapasztalat,
  • meglévő B2B kapcsolatrendszer előnyt jelenthet,
  • proaktív, önálló munkavégzésre képes személyiség,
  • megnyerő fellépés, kifogástalan kommunikáció szóban és írásban,
  • B típusú jogosítvány és saját gépkocsi,
  • számlaképes, saját vállalkozás.

Amit kínálunk:

  • stabil háttér, piaci ismertség,
  • professzionális csapat és támogató vezetés,
  • fix költségtérítés havonta,
  • a havi jutalékon felüli további, éves bónusz,
  • a munkavégzéshez kapcsolódó további juttatások,
  • rugalmas munkavégzési keretek.

Munkavégzés helye:

  • Alapvetően Budapest, alkalomszerűen Magyarország

Budapest