Adásszerkesztő (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

Az AMC egy dinamukusan működő amerikai kábelcsatorna. Számos népszerű és díjnyertes márkát birtokol és működtet, mint például BBC Amerika. Magyarországon 2014 óta sugározza híres sorozatait és filmjeit.  Ha szeretnél a világ egyik legsikeresebb média vállalatánál dolgozni, náluk a helyed.

Adásszerkesztő

Feladatok

  • Adásszerkesztői tevékenységben való részvétel
  • Promó és szponzor-szpot szerkesztés
  • IBMS-en kívüli  exportok/ riportok futtatása
  • Sales House kapcsolattartás, adminisztráció

Elvárások

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony
  • Aktív társalgási szintű angol nyelvismeret
  • Excel középfokú ismerete

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig 9:00-17:30 között, heti 35-40 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 1 121Ft/óra
  • Nagyvállalati környezetbe történő beilleszkedés
  • Szakmai gyakorlat leigazolásának lehetősége
  • Későbbiekben főállású munka lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest XIII.

Budapest