Adatkezelési gyakornok (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

Évszázados tradíció és nemzetközi szakértelem.
A Sanofi sokszínű gyógyszeripari vállalat, amely Magyarországon már több mint 100 éve az egészség védelméért, az életszínvonal javításáért dolgozik.
Szeretnél Te is részese lenni ennek a csapatnak?

Adatkezelési gyakornok

Feladatok

  • Az üzleti környezet változásának megfelelően a törzsadatokat karbantartása
  • Az automatizált fizikai és pénzügyi folyamatok folytonosságának monitorozása
  • Riportok készítése

Elvárások

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok nappali tagozaton (gazdasági területen)
  • Magabiztos MS Office ismeret szükséges
  • Aktiv középfokú angol nyelvtudás
  • Precizitás, pontosság, monotonitás tűrés
  • Logikus, rendszerekben való gondolkodás

Munkaidő:

Heti minimum 20 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 1500 Ft/óra diákbér
  • Vezető gyógyszeripari cég nemzetközi háttérrel
  • Szakmai gyakorlat igazolása
  • Felújított, kellemes munkakörnyezet
  • Céges buszjárat
  • Fiatalos, támogató csapat
  • Emberközpontú, célorientált vezetés

Előnyök

  • SAP ismerete

Munkavégzés helye

Budapest XXII.

Budapest