Adatrögzítési gyakornok (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

Szivattyúk forgalmazásával és gyártásával foglalkozó partnercégünk keres pénzügyi gyakornokot a 6. kerületi irodájukba.

Dán SSC-ről van szó, így az angol nyelvet biztosan kell majd használod, de mivel elnyerték 2017-ben a legjobb iroda címet biztos, hogy egy modern környezetben végezheted a munkádat.

Görgess lejjebb a részletekért!

Adatrögzítési gyakornok

Feladatok

  • ÁFÁ-val kapcsolatos egyéb statisztikai jelentések rendszerzése
  • Szkennelés
  • Vezetők munkájának adminisztratív segítése

Elvárások

  • Heti minimum 20 óra vállalása
  • Aktív/passzív nappali tagozatos jogviszony
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Pénzügyi területen folytatott tanulmányok

Munkaidő

  • Hétfő és péntek között  8.00 -18.00 óra között 20-30 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 1200 Ft/óra
  • Igényes munkakörnyezet
  • Fiatalos csapat
  • Angol nyelv gyakorlása
  • Lehetőség főállású átvételre
  • Rugalmas diákmunka igazodva az órarendedhez

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest