Adatrögzítő (Szigetszentmiklós)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

Ha egy igazán nemzetközi vállaltnál szeretnél dolgozni, akkor a megfelelő helyet választottad. Partnercégünk több évtizede foglalkozik szerszámgyártással és 2010 óta az elektronikai területre is belépett. Itt minden helyzetben arra ösztönöznek, hogy kibontakozzon tehetséged. Ha szeretnéd jövődet már most megalapozni, akkor feltétlenül jelentkezz!

Adatrögzítő

Feladatok

  • Adatok rögzítése excelben
  • Nyilvántartások kezelése

Elvárások

  • Microsoft Office ismeret
  • Precíz, fegyelmezett munkavégzés
  • Angol középfok írásban

Munkaidő

  • Rugalmas beosztásban, órarendhez igazítva
  • Heti minimum 2 nap vállalása hétfőtől péntekig 8:00-17:00 között

Amit kínálunk

  • Br. 1200 Ft/ óra
  • Nemzetközi vállalati hangulat
  • Tapasztalatszerzés
  • Gyors kijutás, könnyen megközelíthető HÉV-vel

Munkavégzés helye

Szigetszentmiklós