Adatrögzítő (Budapest)

Budapesti könyvelő irodánkba keresünk

Adatrögzítő

munkakörbe

(8 órában)

főállású kollégát, aki kitartó, pontos, precíz, teherbíró és jó csapatjátékos.

Feladatok

  • beérkező anyagok, pénztár, szállító, bank szerinti szelektálása
  • adatok felkönyvelése megadott főkönyvi számokra

Elvárások a jelölttel szemben

  • gazdasági végzettség, vagy középfokú végzettség szakirányú továbbképzéssel
  • könyvelői, vagy pénzügyi/számviteli végzettség
  • Microsoft Word és Excel magas szintű használata
  • önálló munkavégzés
  • jó szervező- és problémamegoldó készség
  • jó kommunikációs, kapcsolatteremtő készség, energikusság és sokoldalúság

Előnyök

  • angol nyelvtudás
  • könyvelőirodai tapasztalat

Amit kollégáinknak ajánlunk

  • hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • családias hangulat
  • folyamatok szerinti munkavégzés
  • kontrollált munkafolyamatok
  • angol és szakmai képzéseken való részvétel

Munkavégzés helye

Budapest, III. kerület

Munkakezdés: Azonnal

Jelentkezéséhez kérjük, küldje el fényképes, nettó fizetési igényével megjelölt szakmai önéletrajzát.

Budapest