Adatrögzítő gyakornok IT területen (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

Richter Gedeon Nyrt. magyarországi központú, innovációra épülő specializált gyógyszercég. Gyógyszergyártással, kutatás-fejlesztéssel, kereskedelemmel foglalkozik. Több mint 200 féle gyógyszert gyárt.

Adatrögzítő gyakornok IT területen

Feladatok

  • Adminisztrációs, adatrögzítési feladatok az informatikai eszközök raktárában
  • Az eszközök beérkeztetése, dolgozóknak kiadása, cseréje, visszavétel kapcsán felmerülő adatváltozások rögzítése a Richter ServiceDesk rendeszrében illetve SAP-ban
  • Egyéb ad-hoc feladatok ellátása

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (vegyész vgay műszaki területen)
  • MS Office alkalmazások kezelésében jártasság

Munkaidő

  • Heti minimum  20 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 1300 Ft/óra
  • Rugalmas időben végezhető diákmunka
  • Magas szintű szakmai tapasztalat szerzési lehetőség
  • Szakmai gyakorlat leigazolása

Munkavégzés helye

Budapest X. kerület

Budapest