Adatrögzítő, törzskezelő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Budapesti székhelyű kereskedelmi cég keresi új kereskedelmi asszisztens munkatársát nyitott, precíz önálló munkavégzést kedvelő, de monotonitást is jól viselő, munkájára igényes kolléga személyében.

Adatrögzítő, törzskezelő

Főbb feladatok, munkák:

  • résztvétel a Back Office rendszer működtetésében,
  • kiskereskedelmi cégcsoport központ cikktörzsének kezelése
  • adatok, változások, akciók kezelése
  • Excel táblázatok kezelése

Elvárások:

  • emelt szintű felhasználói Excel tudás (interjú során teszteljük),
  • nyitottság új rendszer ( saját kereskedelmi program ) elsajátítása

Előnyök:

  • törzskezelésben szerzett tapasztalat
  • kiskereskedelemben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • kellemes, kulturált, irodai munkakörnyezet
  • családias, barátságos hangulat, biztos, hosszútávú munkahely

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest