Adminisztrációs asszisztens (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

Richter Gedeon Nyrt. magyarországi központú, innovációra épülő specializált gyógyszercég. Gyógyszergyártással, kutatás-fejlesztéssel, kereskedelemmel foglalkozik. Több mint 200 féle gyógyszert gyárt.

Ezúttal számukra keresünk a stabilitásellenzőrési osztályukra lelkes diákokat.

Adminisztrációs asszisztens

Feladatok

  • Adatok ellenőrzése
  • Analitikai vizsgálatok során keletkező adatok és vizsgálati eredmények összenézése
  • Minőségvizsgálati dokumentáció rögzítése egy projekt keretein belül

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • MS Office alkalmazások kezelésében jártasság

Munkaidő

  • heti minimum  25-30 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 1300 Ft/óra
  • rugalmas munkaidő
  • magas szintű szakmai tapasztalat szerzési lehetőség
  • szakmai gyakorlat leigazolása

Előnyök

  • Természettudomány területein belül folytatott tanulmányok

Munkavégzés helye

Budapest X. kerület

Budapest