Adminisztrációs csoportvezető (Budaörs)

Adminisztrációs csoportvezető

Partnercégünk európai központú, 100 %-os francia tulajdonú, hűtő-és klímatechnikai hűtőközegek európai szakértője.

Feladatok

  • logisztikai koordinátor és a sales asszisztencia munkájának menedzselése és ellenőrzése,
  • a különböző feladatkörök munkafolyamatainak összehangolása,
  • vevői és beszállítói rendelések kezelője,
  • rendelések elkészítése cégcsoporton belül,
  • árajánlatok készítése, kiküldése,
  • árazás beállítása,
  • információ nyújtás számlázás részére,
  • reklamáció kezelése
  • hulladékgazdálkodás folyamatának ellenőrzése,
  • regenerálás folyamatának követése, kimutatások készítése,
  • üzem munkájának támogatása.

Elvárások

  • felsőfokú végzettség,
  • 3-5 éves kereskedelmi munkatárs tapasztalat,
  • kommunikáció képes angol nyelvtudás,
  • együttműködési hajlandóság,
  • pontosság,
  • szervezőkészség.

Munkavégzés helye

Budaörs

Budaörs