Adminisztrációs gyakornok (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

Az MFB Magyar Fejlesztési Bank a hosszú távú gazdaságfejlesztés támogatója és az európai uniós visszatérítendő források közvetítésért felelős pénzintézet hosszútávra, de minimum 12 hónapra gyakornokot keres az It Üzemeltetési Osztályára.

Adminisztrációs gyakornok

Feladatok

  • Adatrögzítés, nyilvántartások naprakészen tartása, iratrendezés, irattárazás
  • Betekintés a (köz)beszerzési eljárások lebonyolításában
  • Vezetői döntés előkészítők aláírásának koordinálása
  • Riportok készítése
  • Közösen meghatározott célok elérése

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Önálló és pontos munkavégzés
  • Magabiztos Word és Excel ismeret

Munkaidő

  • Heti legalább 20 óra munkavégzést vállalsz (rugalmasan igazítva az iskolához)
  • Minimum 12 hónap diákmunka vállalása

Amit kínálunk

  • Fiatalos, lendületes csapat értékes tagjaként végezheted a munkád
  • Támogató környezetben lesz lehetőséged tanulni, fejlődni
  • Értékes szakmai referenciaként szolgáló tapasztalatokat szerezhetsz
  • Versenyképes gyakornoki bérezés

Előnyök

  • Korábbi releváns szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye

Budapest V.

Budapest