Adminisztrációs gyakornok (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

Évszázados tradíció és nemzetközi szakértelem.
A Sanofi sokszínű gyógyszeripari vállalat, amely Magyarországon már több mint 100 éve az egészség védelméért, az életszínvonal javításáért dolgozik.
Szeretnél Te is részese lenni ennek a csapatnak?

Adminisztrációs gyakornok

Feladatok

  • Az üzletágvezető, asszisztens és termékmenedzserek támogatása
  • Adminisztratív támogatás: dokumentáció és feljegyzések készítése; szerződések és számlák kezelése; beszerzési igények kezelése, engedélyeztetés
  • Önálló projektmenedzsment: promóciós anyagok adaptálása belföldi és külföldi ügynökségekkel együttműködve, rendezvényszervezés, digitális kampányok koordinálása
  • Adatgyűjtés, adatelemzés, adatbázis kezelés és prezentációkészítés
  • Segítségnyújtás külföldi és belföldi kongresszusok szervezésében, adminisztráció
  • Sanofi Meetingek szervezése belső és külső helyszíneken egyaránt
  • Promóciós anyagleltár kezelése, kapcsolattartás orvoslátogatókkal

Elvárások

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Precizitás, megbízhatóság, terhelhetőség

Munkaidő:

min. heti 20 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 1300 Ft/óra diákbér
  • Vezető gyógyszeripari cég nemzetközi háttérrel
  • Szakmai gyakorlat igazolása
  • Felújított, kellemes munkakörnyezet
  • Céges buszjárat
  • Fiatalos, támogató csapat
  • Emberközpontú, célorientált vezetés

Munkavégzés helye

Budapest IV.

Budapest