Adminisztrációs munkatárs (Szeged)

A hirdetés már lejárt!

Prohumán

Széleskörű export – import forgalmat bonyolító társaság

munkakörbe keres új kollégákat!

Adminisztrációs munkatárs

Feladatok

  • Külkereskedelmi csapat munkájának támogatása (számukra riportok, kimutatások készítése)
  • Projektek adminisztrációs munkájában részvétel
  • Szükséges napi operatív feladatok

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • Magabiztos, erős, minimum középfokú angol nyelvtudás mind írásban, mind szóban
  • MS Office (Word, Excel, PowerPoint) magabiztos ismerete
  • Magas szintű problémamegoldó képesség
  • Együttműködő hozzáállás, proaktivitás
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Napi 6 órás, rugalmas munkaidő
  • Versenyképes fizetés, igényes munkakörnyezet
  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Lehetőség egy szuper közösség részévé válni

Munkavégzés helye

Szeged

A pozícióra a jelentkezéseket a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Prohumán
Szeged