Adminisztrációs munkatárs (Budapest)

Relax 2000 Kft, mint az árnyékolástechnikai piac meghatározó résztvevője, azonnali munkakezdéssel

Adminisztrációs munkatársat

 keres

Elvárások

  • min. középfokú iskolai (műszaki vagy közgazdasági) végzettség
  • 2-3 éves irodai adminisztrációban szerzett tapasztalat
  • számlázói program magabiztos használata (Kulcs-Soft ismerete előnyt jelent),
  • megrendelések feldolgozása és árajánlatok készítése, számlázás,
  • adminisztratív feladatok, általános irodai ügyintézés,
  • felhasználói szintű MS Office ismeret,
  • kiváló kommunikációs készség, csapatszellem,
  • önálló, felelősségteljes munkavégzésre való képesség,
  • a pályázó önmagára és környezetére egyaránt igényes személyiség,
  • ügyfélorientált beállítottság,

Előny

  • IV. kerület és vonzáskörzeti lakhely,

Amit kínálunk

  • stabil vállalati háttér,
  • fiatalos, dinamikus csapat,
  • hosszú távú, bejelentett munka lehetőség
  • változatos, kihívásokat jelentő munkakör

Munkavégzés helye

Budapest IV. kerület

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, jelentkezni, fényképes szakmai önéletrajzzal és a bérigény megjelölésével lehet.

Budapest