Adminisztrációs munkatárs/ Hitelügyintéző (Dunakeszi)

Fő Úti Autókerekedés 10 éves múlttal rendelkező, használt autó kereskedelemmel foglalkozó cég Dunakeszi telephelyére kollégát, kolleginát keres.

Adminisztrációs munkatárs/ Hitelügyintéző

Főbb feladatok, munkák:

  • Adminisztratív feladatok ellátására kollégát, kolleginát keresünk. Főbb feladatai, beérkező autók iktatása, állapotlapok készítése, szervizkönyvek egyéb dokumentumok fotózás, értékesítők, felvásárlók munkájának támogatása. Alap fizetésen felül jutalékos rendszerben hitel közvetítés.

Elvárások

  • Bűntetlen előélet
  • Kulturált megjelenés
  • Csapat szellem
  • Megbízható munkaerő
  • Önálló munkavégzés

Előnyök

  • Használt, vagy új autós szakterületen szerzett tapasztalat, biztosítás és hitelközvetítői bizonyítvány megléte. Német, Angol, Lengyel nyelv ismeret. Banki szoftverek felhasználó szintű ismerete (BAF, CIB, Cofidis, Merkantil,). Hitelközvetítésben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Kellemes környezet
  • Fiatalos csapat
  • Dinamikusan fejlődő fizetés

Egyéb juttatások

  • Mobiltelefon
  • Szakmai tréningek

Munkavégzés helye

2120 Dunakeszi, Fő út

Küldje el jelentkezését a "Jeelntkezem az állásra" gombra való kattintással!

Dunakeszi