Adminisztratív asszisztens - HR-PR területen (Szeged)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

Szeged legnagyobb kutatási központjába keresünk diákokat adminisztratív feladatok ellátására.

Adminisztratív asszisztens - HR-PR területen

Feladatok

  • Általános adminisztratív feladatok ellátása, iratok mappába rendezése, szkennelése, postázása
  • Dokumentumok iktatása
  • A HR és PR osztály napi munkájának támogatása

Elvárások

  • Angol nyelvtudás
  • Heti 30 óra vállalása
  • Kommunikáció területen folytatott tanulmányok
  • Nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Betöltött 18. életév
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Munkaidő

  • Hétfőtől csütörtökig, 08.00 - 16.50 között, pénteken 08.00-14.20 között lehet dolgozni - előre egyeztetett beosztás szerint

Amit kínálunk

  • Multinacionális, modern munkakörnyezet
  • Bruttó 875 Ft/óra díjazás
  • Előre tervezhető, fix munkaidő-beosztás

Munkavégzés helye

Szeged

Szeged