Adminisztratív asszisztens (részmunkaidős) (Budapest)

Kismamák, diákok! Íme egy szuper munkalehetőség! Multinacionális energiaipari partnerünk adminisztratív asszisztenst keres részmunkaidős beosztásban az ügyfélszolgálaton dolgozó kollégák támogatására.

Adminisztratív asszisztens (részmunkaidős)

Feladatok

- Logisztikai osztály adminisztratív támogatása
- Kapcsolattartás ügyfelekkel, társosztályokkal, raktárral, értékesítő kollégákkal e-mailben és telefonon
- Kérések-kérdések megválaszolása, rendelések rögzítése SAP-ban és visszaigazolása
- Számlázás

Követelmények

- Ügyfélszolgálati és logisztikai tapasztalat szükséges
- Excel felhasználói szintű ismerete feltétel
- SAP ismeret előny
- Terhelhetőség és precizitás
- Önálló munkavégzés és talpraesettség
- Kiváló rendszerező és problémamegoldó készség
- Angol nyelvtudás NEM szükséges
- Munkavégzés ideje: 4-6 óra (reggeli munkakezdéssel)

Amit kínálunk

- Stabil vállalati háttér, nagyvállalati környezet
- Versenyképes részmunkaidős fizetés
- Közösségi közlekedés térítése Budapest (budapesti lakosként) és Budaörs területén vagy üzemanyag-költségtérítés
- Kedvező juttatások (13. havi bér, éves teljesítménybónusz, cégcsoport-teljesítmény bónusz, cafeteria keret)

Munkavégzés helye

Budaörs

Budapest