Adminisztratív diákmunka! (Budapest)

Prohumán

A partnerünknél részt vevők száma évről évre növekszik, hamarosan már az 1,5 millió főt is eléri. A társadalmi szolidaritás és felelősségvállalás Európa-szerte ismert és elismert, sikeres mintája, hiszen a szociális üdültetés pénzügyi alapját az Erzsébet-utalványcsalád forgalmazásának pénzügyi eredménye biztosítja.

Adminisztratív diákmunka!

Feladatok

  • Ügyfélszolgálati irodába érkező ügyfélforgalom helyszíni koordinációja,
  • Ügyfelek tájékozódásának segítése,
  • Adminisztrációs munka elvégzése

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív, vagy passzív jogviszony,
  • Heti 2-3 nap vállalása, hétfőtől-péntekig,
  • Ügyfélorientált hozzállás

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Bruttó 1176 ft/óra
  • Belvárosi munkavégzési helyszín

Munkavégzés helye

Budapest, VI. kerület

Prohumán
Budapest