Adminisztratív gyakornoki munka (Miskolc)

Mind-Diák Szövetkezet

Adminisztratív gyakornokot keresünk partnercégünk, a Vodafone Magyarország Zrt. megbízásából. Ha érdeklődsz az üzleti élet és a pénzügy iránt, akkor ez a munka neked való, hogy szakmai gyakorlatot szerezz és fejleszthesd tudásodat egy nyitott, segítőkész környezetben, mely a Te szakmai fejlődésedre fókuszál!

Pályakezdő vagy? Nem probléma! Csatlakozz hozzánk, és szerezz profiktól tapasztalatot, akik ráadásul segítséget nyújtanak új ismereteid elsajátításában is! :)
Szakmai gyakorlatot keresel? Egyszerre kereshetsz pénzt és szerezhetsz valóban hasznos,  és később az önéletrajzodban is jól mutató gyakorlatot!

Adminisztratív gyakornoki munka

Feladatok

  • Ügyfelektől, üzletektől és társosztályoktól érkező megkeresések rögzítése az erre létrehozott rendszerben
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás

Elvárások

Te vagy az ideális jelölt, amennyiben:
  • Precíz és pontos vagy
  • Analitikusan gondolkodsz
  • Magabiztosan, jól használod az Excel-t
  • Legalább alapfokú angol nyelvtudásod van
  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezel
  • Kiváló kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig  8:00-16:00-ig.

Amit kínálunk

  • Bruttó 950 Ft/óra
  • Versenyképes fizetés
  • Igényes, modern munkakörnyezet
  • Szakmai gyakorlat igazolása

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

Miskolc

Miskolc