Adminisztratív követeléskezelő munkatárs (Budapest)

Színvonalas belvárosi ügyvédi iroda megbízásából keresünk az irodában dolgozó ügyvédek és ügyvédjelöltek munkájának segítésére munkatársat az alábbi pozícióba:

Adminisztratív követeléskezelő munkatárs

Elvárások:

  • Önálló munkavégzés,
  • Megbízhatóság,
  • Határozott fellépés,
  • Jó megjelenés,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Precizitás ,
  • Terhelhetőség,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • Flexibilitás

Előnyt jelent:

  • Jogi asszisztensi végzettség és/vagy igazgatás szervező végzettség,
  • Gyakorlati tapasztalat, hasonló munkaterületen végrehajtói irodában, közjegyzői irodában vagy ügyvédi irodában,
  • Azonnali munkakezdés,
  • Takarnet, Jüb rendszer ismerete,
  • MS Office programok ismerete

Feladatok:

  • Válaszlevelek önállóan történő elkészítése ,
  • Kapcsolattartás végrehajtó irodákkal,
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel,
  • Kapcsolattartás földhivatalokkal,
  • Táblázatok, kimutatások készítése, Iratrendszerezés, iratfűzés,
  • Multifunkcionális irodatechnikai gép mindennapos használata, (nyomtatás, fénymásolás, szkennelés),
  • Követeléskezelői tevékenység

Amit kínálunk:

  • Önálló, változatos munka,
  • Gyakorlati tapasztalatszerzés,
  • Hosszútávú munkavégzés,
  • Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest