Adminisztratív munkatárs (Budapest)

Prohumán

Magyarország legnagyobb magyar tulajdonú biztosítójához keresünk új munkatársakat. A céget 1996-ban alapították, a piacon már évek óta a gépjárműfelelősség biztosítás szolgáltatásukkal kiemelkedőek. Csatlakozzon egy folyamatosan növekedő cég munkatársaként a következő pozícióban:

Adminisztratív munkatárs

Feladatok

  • Beérkező biztosítási ajánlatok feldolgozása
  • Belső adatfeldolgozási, állománykezelési tevékenységek

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Irodai adminisztrációban szerzett legalább egy éves tapasztalat
  • Logikus/következetes gondolkodás
  • Monotónia tűrés
  • Nincsenek folyamatban lévő tanulmányok

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Azonnali munkakezdés
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Remek csapat
  • Versenyképes juttatás

Munkavégzés helye

Budapest, X. kerület

A pozícióra a jelentkezéseket a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Prohumán
Budapest